Fotovoltaické elektrárny na klíč

Zajistíme Vám hladký průběh kompletní realizace Vaší fotovoltaické elektrárny na klíč.


Pro obě tyto varianty je možné zažádat o dotaci z programu
Nová Zelená Úsporám, kde je možné získat zpět až 50 % nákladů z projektu.

Chci nabídku na míru

Náš postup

Postup je obecný, může se lišit na základě individuálního řešení.

01

Kontaktujte nás a my Vám vytvoříme nabídku na míru na základě technického popisu Vaší střechy, spotřeby energie apod. Navrhneme místa uložení technologie, specifikaci kabelových tras a uzemnění celé konstrukce. Po úvodní konzultaci Vám zašleme nabídku spolu s 3D modelem FVE elektrárny a předběžnými výpočty výroby elektrické energie na základě Vaší polohy.

02

Po schválení návrhu Vaší elektrárny se uzavírá smlouva o dílo, kde budou stanoveny podmínky obou stran, cena, termíny dodání, instalace a záruční podmínky. Vypracujeme projektovou dokumentaci, vyřídíme žádost o rezervaci výkonu u distributora, žádost o dotaci NZÚ, souhlas o připojení do distribuční sítě. Veškeré administrativní úkony spojené s projektem vyřídíme za Vás.

03

Po schválení projektu všemi dotčenými orgány následuje instalace elektrárny v předem dohodnutém termínu. Po dokončení instalace následuje revize systému. Zároveň Vás zaškolíme jak můžete systém spravovat a monitorovat přes aplikaci v mobilním telefonu.

04

Po spuštění elektrárny následují poslední administrativní úkony mezi které patří vyřízení smlouvy s distribuční společností, zaslání dokladů pro vyplacení dotace a předání revizní správy elektrického zařízení. Tyto kroky za Vás samozřejmě zařídíme také.

05

Jakmile jsou všechny tyto administrativní formality dokončeny, Vaše elektrárna přechází na ostrý provoz s případným prodejem přebytků elektřiny do sítě distributora.

Kontaktujte nás

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme do 48 hodin

Odesláním tohoto formulář udělujete firmě AXIOM POWER s. r. o. - se zpracováním osobních údajů GDPR.

Check - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Vaše zpráva byla odeslána.

Ozveme se Vám ihned jakmile to bude možné.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Rychlé kontakty

Pokud nás chcete kontaktovat napřímo
využijte tyto odkazy